Zúbková hliadka
Materské školy
Štatút súťaže
Prihláška
Víťazné škôlky 2018
Vystúpenia

O projekte

Veselé zúbky sú sociálnym projektom spoločnosti dm drogerie markt, ktorý dlhodobo prináša v spolupráci so spoločnosťou GlaxoSmithKline.

Projekt sa už osem rokov teší veľkej obľube medzi deťmi a ich rodičmi. V rámci neho je dispozícii päť veselých a zároveň edukačných zúbkových rozprávok, osem videoklipov k poučným zúbkovým pesničkám a inštruktážne video. Aj vďaka nim môžete deti veselou formou naučiť, prečo a ako sa majú o zúbky správne starať. Každá rozprávka prináša konkrétnu tému, ktorá je podporená aj veselou, ale zároveň poučnou pesničkou, preto je to pre deti veľmi prehľadné a zrozumiteľné. Naším cieľom je vzbudiť v nich záujem o čistenie zúbkov práve zaujímavou a hravou formou, a tak deti už v ranom veku naučiť vhodnú techniku čistenia zúbkov, aby sa im vytvorili návyky na celý život.

Ak si s nimi pozriete naše rozprávky a zaspievate naše pesničky, budete vedieť ako na to a správnu techniku si spoločne veľmi ľahko osvojíte. Držíme vám palce a želáme veľa zábavy pri ich pozeraní a spievaní!